KONTAKT

85-425 Bydgoszcz
ul.Flisacka 17a
tel. 52 307 70 30
tel. kom. 602 43 44 28

Co oferujemy

Firma nasza zajmuje się projektowaniem, planowaniem oraz budową placów zabaw oraz boisk sportowych. Aby móc zaoferować dzieciom w różnych grupach wiekowych atrakcyjne możliwości gry i zabawy, potrzebne jest właściwe planowanie, jak również osoby, które chętnie udzielą rad na ten temat.
Chcielibyśmy przekazać naszą wiedzę i doświadczenie w zakresie budowy placów zabaw oraz boisk sportowych.
Dzięki współpracy z renomowanymi producentami jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiiom naszych klientów. W zakresie placów zabaw oferujemy Państwu urządzenia produkcji krajowej oraz hiszpańskiej firmy JOLAS, posiadającej w swojej ofercie urządzenia wykonane z sosny skandynawskiej oraz płyt HPL, spełniające wszystkie wymogi bezpieczeństwa. W ramach tej oferty chcielibyśmy zaprezentować innowacyjne formy urządzeń z serii MIUR. Są to urządzenia wykonane z tworzyw sztucznych bezpiecznych dla środowiska o niezwykle atrakcyjnym wyglądzie. Place zabaw zbudowane z tych urządzeń wpływają na wyobraźnię dzieci oraz upiększają nasze miasta.
Dzięki bogatej ofercie urządzeń oraz doświadczonej ekipie montażowej wykonujemy nowoczesne, bezpieczne i kolorowe place zabaw, boiska wielofunkcyjne, ogrodzenia, nawierzchnie syntetyczne trawiaste oraz poliuretanowe.
Na naszej stronie możeci Państwo zapoznać się z naszą ofertą a wrazie jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt z firmą.Home  |   O nas  |   Produkty  |   Galeria  |  Technologia   |   Certyfikaty  |   Kontakt